Description
Ballistic Advantage Premium Series, 9MM, 4.5″ Threaded Barrel, 1/2×28, Bomber Fluting, For Glock 19 Gen 3-5, QPQ Corrosion Resistant, Black BAPSG195T2Q
$166.50
17 in stock
Ballistic Advantage Premium Series, 9MM, 4.5″ Threaded Barrel, 1/2×28, Bomber Fluting, For Glock 19 Gen 3-5, QPQ Corrosion Resistant, Black BAPSG195T2Q
| Weight | 6.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.000 × 3.000 × 1.500 in |
| upc | 819747026132 |
| brand | Ballistic Advantage |
| barrel_length | 4.5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| color | Black |
| finish | QPQ Corrosion Resistant |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.