Description
Ballistic Advantage Premium Series, 9MM, 5″ Threaded Barrel, 1/2×28, Bomber Fluting, For Glock 17 Gen 5, QPQ Corrosion Resistant, Black BAPSG175T2Q
$175.50
Out of stock
Ballistic Advantage Premium Series, 9MM, 5″ Threaded Barrel, 1/2×28, Bomber Fluting, For Glock 17 Gen 5, QPQ Corrosion Resistant, Black BAPSG175T2Q
| Weight | 7.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 3.000 × 1.600 in |
| upc | 819747026224 |
| brand | Ballistic Advantage |
| barrel_length | 5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| color | Black |
| finish | QPQ Corrosion Resistant |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.