Description
SG9C-02-03TSPL-NIT | THREADED
$199.00
4 in stock
SG9C-02-03TSPL-NIT | THREADED
| Weight | 0.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13.500 × 8.750 × 3.000 in |
| upc | 810013433371 |
| brand | Shadow Systems |
| barrel_length | 4.5" |
| caliber_or_gauge | 9MM LUGER (9X19) |
| color | Black |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Nitride |
| magazine | |
| rate_of_twist | 1-in-10" |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.