Description
Magnum Research Barrel, .50 Action Express, 6″, Picatinny Accessory Rail, With Muzzle Brake, Fits Desert Eagle MK XIX 50AE, Stainless Steel Finish, Silver BAR506SRMB
$592.25
Out of stock
Magnum Research Barrel, .50 Action Express, 6″, Picatinny Accessory Rail, With Muzzle Brake, Fits Desert Eagle MK XIX 50AE, Stainless Steel Finish, Silver BAR506SRMB
| Weight | 25.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 761226087885 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 6" |
| caliber_or_gauge | 50 Action Express |
| color | Silver |
| finish | Stainless Steel |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.